Wicepremier Jarosław Gowin oraz prezes Instytutu Wolności Igor Janke wręczyli dyplomy 3. edycji Szkoły Przywództwa. Otrzymało je stu młodych liderów z całej Polski, którzy od marca do czerwca uczestniczyli w spotkaniach z najlepszymi ekspertami od zarządzania firmami, organizacjami czy kierowania państwem. 

Przez ostatnie cztery miesiące słuchacze 3. edycji Szkoły wzięli udział w 120 godzinach warsztatów, wykładów i spotkań. W grupie znaleźli się młodzi specjaliści z różnorodnych dziedzin - przedsiębiorcy, menedżerowie firm, działacze społeczni i polityczni, naukowcy i samorządowcy. Podczas zajęć mieli oni szansę na zdobycie wiedzy o kluczowych dziedzinach funkcjonowania naszego państwa, wychodząc poza ramy własnych specjalności. – Nasi znakomici wykładowcy oraz sponsorzy zainwestowali w Wasz rozwój. Oczekujemy zwrotu z tej inwestycji. Tym zwrotem będą wasze osobiste sukcesy, ale i wasze zaangażowanie w działaniach na rzecz rozwoju Polski. Liczymy, że będziecie jeszcze bardziej aktywnymi obywatelami – mówił do absolwentów Igor Janke.

W gali finałowej, która odbyła się 24 czerwca, udział wzięli wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin, wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju Marcin A.Piasecki, prezes zarządu firmy PESA Bydgoszcz Tomasz Zaboklicki, prezes Instytutu Wolności Igor Janke i członek Rady Instytutu Wolności, przedsiębiorca Wojciech Morawski. 

Liderzy dołączą do Klubu Absolwenta Szkoły, który zrzesza już ponad 300 osób z dyplomem naszego kursu. Jego członkowie postanowili utrzymywać kontakt, organizować spotkania z ekspertami i wspierać się wzajemnie. - Absolwenci już włączają się w programy Instytutu Wolności, a niektóre z nich nawet kreują. - powiedział Igor Janke. 

 

Gratulujemy wszystkim słuchaczom i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Wspierają nas

 

Partnerzy wspierający

Partnerzy