Szkoła Przywództwa to elitarny kurs dla młodych specjalistów, osób aktywnych i zaangażowanych w inicjatywy gospodarcze, polityczne i społeczne. To miejsce inspiracji, przekazywania unikatowej wiedzy i kompetencji oraz nawiązywania relacji pomiędzy uczestnikami kursu.

 Naszym celem jest budowa elit, które będą współtworzyć Polskę przyszłości.

 

 

Uczestnikom Szkoły umożliwiamy kontakt z wybitnymi ekspertami z kraju i zagranicy, którzy podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami podczas wykładów i warsztatów. Zajęcia prowadzą szefowie największych polskich firm, menedżerowie, eksperci think-tanków, specjaliści od public relations, wystąpień publicznych i rozwoju osobistego. Poznaj wszystkich wykładowców Szkoły Przywództwa 2018.

 

 

Szkoła Przywództwa to coś więcej niż cztery miesiące unikalnych zajęć. To możliwość kontynuowania rozwoju i dalszego zaangażowania w ramach Klubu Absolwenta. Jest to miejsce skupiające ludzi o różnych kompetencjach i umiejętnościach, którzy dzielą wspólne wartości. 

 

Organizatorem przedsięwzięcia jest Instytut Wolności - niezależny od partii politycznych think-tank założony przez Igora Janke, Dariusza Gawina i Jana Ołdakowskiego. Dowiedz się więcej o Instytucie. 

 

Wspierają nas

 

Partnerzy wspierający

Partnerzy