Szkoła Przywództwa Instytutu Wolności to elitarny program adresowany do liderów przyszłości.

Zapraszamy młodych ludzi z całego kraju, z dużych i małych ośrodków, których łączy jedno – zaangażowanie na rzecz wspólnoty.

Pracujemy z ludźmi, którzy chcą tworzyć demokratyczne państwo, polską i europejską politykę, innowacyjne przedsiębiorstwa, organizacje społeczne. Przekazujemy im ważne dla nas wartości: obywatelskie zaangażowanie, patriotyzm, odpowiedzialność, uczciwość, umiejętność prowadzenia dialogu.

Budujemy elity, które będą kształtować przyszłość Polski, Europy i świata. W ciągu kilku miesięcy zajęć słuchacze spotykają czołowych przedstawicieli świata polityki i administracji, wiodących przedsiębiorców oraz menedżerów, znanych ekspertów ds. bezpieczeństwa, geopolityki czy dyplomacji.

Po ukończeniu programu i otrzymaniu dyplomu wszyscy słuchacze stają się członkami ekskluzywnego Klubu Absolwenta SPIW, który poprzez networking, regularne spotkania, wspólne projekty i warsztaty, umożliwia dalszy rozwój i zaangażowanie na rzecz wspólnoty. 

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji do naszego programu. O jego starcie poinformujemy na stronie oraz profilu Facebook Instytutu Wolności.


Organizatorem przedsięwzięcia jest Instytut Wolności  Dowiedz się więcej o Instytucie. 

Wspierają nas

 

Partnerzy wspierający

Partnerzy