(Informacja archiwalna. IV edycja Szkoły Przywództwa dobiegła końca w czerwcu 2018 r.) 

Program Szkoły Przywództwa obejmuje trzy obszary tematyczne: Przywództwo, Polityka oraz Gospodarka, kluczowe dla osób chcących uczestniczyć w życiu polityczno-gospodarczym.

 

Przywództwo to cykl warsztatów i ćwiczeń rozwijających kompetencje miękkie niezbędne w codziennej pracy młodych liderów. Słuchacze zdobędą umiejętności z wystąpień publicznych, negocjacji, zarządzania zmianą, doradztwa politycznego oraz tworzenia strategii. Wszystkie zajęcia będą prowadzone przez najlepszych w Polsce i na świecie specjalistów.

 

Polityka to zajęcia z czynnymi politykami i ekspertami, w ramach których przyjrzymy się procesom zachodzącym w świecie, przeanalizujemy praktyczne mechanizmy prowadzenia polityki krajowej i zagranicznej, a także zastanowimy się nad strategicznymi wyzwaniami stojącymi przez Polską w nadchodzących dziesięcioleciach.

 

Gospodarka to unikatowe spotkania z przedsiębiorcami i szefami największych polskich firm, najwyższej klasy menedżerami i start-upowcami, ludźmi, którzy tworzyli polską gospodarkę w ostatnich dwudziestu latach. Eksperci podzielą się swoim zawodowym doświadczeniem i przedstawią je na konkretnych przykładach z własnych firm.

 

Sesje networkingowe pozwolą uczestnikom na poznanie się i nawiązanie relacji w gronie aktywnych osób z całej Polski reprezentujących różnorodne branże i środowiska. 


 

Wspierają nas

 

Partnerzy wspierający

Partnerzy